Tananyag megnyitása új ablakbanVissza az előzőleg látogatott oldalra (nem elérhető funkció)Vissza a tananyag kezdőlapjára (P)Ugrás a tananyag előző oldalára (nem elérhető funkció)Ugrás a tananyag következő oldalára (V)Fogalom megjelenítés (nem elérhető funkció)Fogalmak listája (nem elérhető funkció)Oldal nyomtatása (nem elérhető funkció)Oldaltérkép megtekintése (D)Keresés az oldalon (nem elérhető funkció)Súgó megtekintése (S)

Feladatmegoldó szeminárium

Szerző

Szlávi Péter, Zsakó László

Vissza a tartalomjegyzékhez

A modul célja és tartalma

A szeminárium során a hallgatók tanári segítséggel, segítő kérdésekkel, javaslatokkal, de mégis önállóan dolgoznak fel, oldanak meg problémákat az informatika különböző területeiről a probléma-megoldási stratégiáknak megfelelő csoportosításban, ütemezésben. A problémák zöme elemi (középiskolai) eszközökkel megoldható. A szeminárium során a hallgatók tanári segítséggel, segítő kérdésekkel, javaslatokkal, de mégis önállóan dolgoznak fel, oldanak meg problémákat az informatika különböző területeiről a probléma-megoldási stratégiáknak megfelelő csoportosításban, ütemezésben. A problémák zöme elemi (középiskolai) eszközökkel megoldható.

Vissza a tartalomjegyzékhez

A modul leckéi, a megértéshez szükséges előismeretek, tárgyi feltételek

Leckék

  1. Számítógépi grafika alapalgoritmusai
  2. Hatékonyság

Előismeretek

Tárgyi feltételek

Vissza a tartalomjegyzékhez

A modul irodalomjegyzéke

Kötelező irodalom

Vissza a tartalomjegyzékhez

Kulcsszavak

Programhatékonyság, programtranszformációk; számítógépi grafika, pixelgrafikus kép, képtranszformációk

Fel a lap tetejére Ugrás a tananyag következő oldalára (V)
A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszirozásával valósul meg.
Készült az "Országos koordinációval a pedagógusképzés megújításáért” című TÁMOP-4.1.2.B.2-13/1-2013-0007 pályázat keretében.

A tananyag az ELTESCORM keretrendszerrel készült